Mijn focus ligt op het assembleren van MTB-, Race-, Gravel- en Reis wielen op maat. Mijn expertise ligt in het creëren van lichte, performante wielen. Ik besteed veel aandacht aan de details en voer de nodige controles uit om een high-end product te leveren dat niet alleen aan de verwachtingen voldoet, maar ze overtreft. Heb je problemen met je huidige wielen of e-bike? Aarzel niet om contact op te nemen, ik help je graag verder!
De markt
Ik volg de markt nauwgezet, die fluctueert in zowel producten als kwaliteitsniveaus. Ik pas me aan waar nodig en maak tijdig een keuze om af te stappen van producten die minder presteren. Innovatie betekent niet altijd vooruitgang, en het is mijn kracht om kritisch te blijven en de beste keuzes te maken voor de klant.
Herstellen
Het herstellen en onderhouden van onze eigen wielsets is vanzelfsprekend, maar ik sta ook klaar voor zelf aangeleverde wielen, het herspaken van wielen of het upgraden van bestaande wielen. We overleggen altijd samen of een herbouw haalbaar is op basis van kwaliteit en prijs.
Hulp op afstand
Wat in het begin misschien onmogelijk leek, is tegenwoordig heel goed mogelijk: hulp op afstand. De corona crisis heeft ons geleerd dat het delen van expertise en begeleiding, zelfs op afstand, prima kan. Dankzij moderne communicatiemiddelen kunnen we meekijken en zelfs advies geven zonder dat je fysiek aanwezig hoeft te zijn. Geen gereedschap? Misschien heb je het niet eens nodig! We hebben een betaalbare toolset samengesteld waarmee je zelf metingen kunt doen, en ik geef je advies op afstand.
Opleiding
We bieden opleidingen aan. Dit voor zowel absolute beginners als voor fietsherstellers die zich verder willen specialiseren. We starten met de basis: wat theorie, en daarna gaan we aan de slag met geselecteerde onderdelen. Zo leer je bijvoorbeeld spaken knippen en op maat maken met onze Spoke Cutting & Threading (SCT) machine. We werken ook met de digitale Tensio’s en bijbehorende meetprogramma’s. Het doel is om je op zelfstandige basis een wiel te leren bouwen, tot het leggen van de spoke tape en het installeren van het ventiel. Dit kan later uitgebreid worden met het opleggen van banden en het beantwoorden van persoonlijke vragen.
Ook voor de nieuwste generatie Berd spaken doen we opleiding.
zie ook https://www.thewheelstuff.be/bike-blog/wheel-building-clinic/
Ben je geïnteresseerd in een opleiding? Neem dan gerust contact op via de contact pagina.